Telefon:+90 532 257-2482
Email:mehmetdetay57@gmail.com
Takip edin:

Oda Kapıları

2022-12-11Detaysan Yapı
oda-kapilari.jpg

Oda Kapıları

Yaşam Alanlarının Çehresini Değiştiren Oda Kapıları

Evlerimizde bulunan odaları diğer bölümlerden ayıran oda kapıları, evlere estetik katan ve oldukça farklı gözükmesini sağlayan ev ürünleridir. Oda kapıları, evlerinizdeki mobilyaları tamamlayacak şekilde bir çok farklı desende ve renkte üretilebilir.

Oda Kapıları Ve Özellikleri Nelerdir?

Yaşam alanlarımızı sadece şık bir görünüm katması yanında üzerinde bulunan aksesuarlarla kolay kullanım sunmaları da oldukça önemlidir. Bunun yanında temiz bir işçilik ile montajı yapılacak olan kapılar, uzun yıllar sorunsuzca kullanılabilir.

Ahşap Kaplama Kapılar

İç mekanlarda kullanılan oda kapıları genellikle ahşap kaplamadan üretilir. Mdf malzeme üzerine yapıştırılan ağaç kaplama modelleri, doğal bir kaplama işleminden geçtiği için görünüm olarak ahşap kapılardan farksızdır. İstenilen ölçülerde üretilebilen bu kapılar, her türlü darbeye karşı oldukça dayanıklı olup, odalarda kullanımı için oldukça uygundur.

Lake Kapılar

İç mekanlarda kullanılan diğer bir model olan lake kapılar, lake adı verilen bir tür mobilya cilasının mdf üzerine uygulanması ile elde edilir. Farklı model ve desenlerde karşınıza çıkabilen bu kapılar, düz camlı, ferforje camlı olarak üretilebildiği gibi isteğe göre her türlü ölçüde imal edilebilir. Montajı kolay yapılabilen, üzerinde bulunan lake malzemeden dolayı kolay temizlenebilen bu kapılar, odalar için ekonomik ve doğru bir tercih olabilir. 

 Laminat Kapılar

Dış kapılarda tercih edilen laminat kapı modellerinin, iç oda kapıları için olan modelleri de mevcuttur. Odalarda ses ve ısı yalıtımını çok daha fazla önemseyen kişiler, rahatlıkla laminat oda kapılarını tercih edebilirler. Kullanım alanları ise genel olarak, otel, öğrenci yurdu, hastane gibi toplu kalınan yerlerde oldukça sık kullanılır.

Melamin Kapılar

Ana maddesi yine MDF olan bu kapı türünde, MDF üzerine özel bir işlem ile endüstriyel bir madde olan melamin malzemesinin kaplanması ile üretilir. Boya gerektirmeyen, istenilen renklerde üretilebilen, kendinden desenli ürünlerdir. Ekonomik bir fiyatı olması yanında diğer avantajları; kolay temizlenebilir olması, çizilmelere, darbeye oldukça dayanıklılık sağlamasıdır.

Odalarda kullanılan kapı modellerinde tercih edebileceğiniz diğer seçenekler ise; lam kapılar, membran kapılar, Amerikan kapılar ve pvc oda kapılarıdır.

BİZE ULAŞINmehmetdetay57@gmail.com

Çalışma Saatleri
Pzt - Cmtesi 8.00 - 18.00
Pazar KAPALI
Konum
Zeytinburnu / İSTANBUL
Telsiz mahallesi 85 sokak no:97
Telefon
0532 257 24 82
Bize 7/24 ulaşabilirsiniz.
Email
info@detaysanyapi.com
mehmetdetay57@gmail.com

Detaysanyapı, 2023 © Tüm Hakları Saklıdır

Monovers.com tarafından yapılmıştır.

/* */