Telefon:+90 532 257-2482
Email:mehmetdetay57@gmail.com
Takip edin:

Saten Boya

2021-08-10Detaysan Yapı
saten-boya.jpg

Saten Boya

 

 

Saten Boya ile Pürüzsüz Ve Şık Duvarlara Sahip Olun

Piyasada bulunan boya çeşitlerinden biri de saten boyadır. Saten boya genel olarak, yarı mat olarak uygulanan boyalar için kullanılan bir terimdir. Aynı zamanda saten denilmesinin anlamı, uygulama sonrası pürüzsüz bir yüzey elde edilmesidir. Saten boyalar ise genel olarak kendi içinde ikiye ayrılır. Bunlar, su bazlı saten boyalar ve sentetik saten boyalardır.

Saten Boyanın Özellikleri Nelerdir?

Yarı mat özellikte olan saten boyalar, ise ışığa maruz kaldığında parlama özelliği vardır. Aynı zamanda diğer boya türlerinden farklı olarak, silinebilir özelliğe sahiptir. Piyasada silinebilen silikon bazlı diğer boya türlerine göre ise temizlenmesi çok daha kolaydır. Saten boyaların bir diğer özelliği ise uygulanan alandaki hataları üretiminde kullanılan maddelerden dolayı olduk iyi kapatır. Su ve sentetik bazlı saten boyaların su geçirgenliğinin bulunmaması, silinirken lekelerin daha kolay çıkmasını ve boyaya bulaşmamasını sağlar.

Saten Boya Uygulamasında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Saten boyanın en önemli özelliği pürüzsüz bir boya uygulaması olmasıdır. Bu yüzden uygulamaya başlanılmadan önce, tüm yüzey tadilatı ve zımparalaması yapılarak, boyatılacak olan alanın düz bir hale getirilmesi gerekir. Tüm bu işlemler bittikten ve zemin pürüzsüz hale geldikten sonra, sürülecek olan silikon astar ile boyanın duvara daha tutunması sağlanır. Tüm bu hazırlıklar bittikten sonra uygulama yapılacak yüzeyin durumuna göre saten boya uygulaması yapılır.

Detaysan Yapı Saten Boya Uygulamaları

Detaysan yapı olarak, tüm saten boya uygulamaları, yılların tecrübesi ile itinalı ve temiz bir şekilde uygulamaktayız. Alanında uzman kadromuz, oldukça kısa süre içerisinde diğer tüm boya işleriniz gibi saten boya işlerinizi de profesyonelce yapmaktadır. Boya işleri, düzgün çalışılmadığı taktirde etrafı oldukça kirleten ve boyanın evdeki mobilyalara sıçraması gibi olumsuz durumların olmasına sebebiyet verir. Uzman ekibimiz ise boyama faaliyetine başlamadan önce tüm önlemini alır. Boya işlemi bittikten sonra ise gerekli tüm temizlikleri yaparak, yaşam alanınızı temiz bir şekilde teslim eder. Oldukça uygun fiyatlara bulabileceğiniz, saten boya uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak için sitemizde bulunan iletişim bilgilerimizden tarafımıza ulaşabilir. Aklınıza takılan her türlü konuda bize danışabilirsiniz.

 

BİZE ULAŞINmehmetdetay57@gmail.com

Çalışma Saatleri
Pzt - Cmtesi 8.00 - 18.00
Pazar KAPALI
Konum
Zeytinburnu / İSTANBUL
Telsiz mahallesi 85 sokak no:97
Telefon
0532 257 24 82
Bize 7/24 ulaşabilirsiniz.
Email
info@detaysanyapi.com
mehmetdetay57@gmail.com

Detaysanyapı, 2023 © Tüm Hakları Saklıdır

Monovers.com tarafından yapılmıştır.

/* */