Telefon:+90 532 257-2482
Email:mehmetdetay57@gmail.com
Takip edin:

Alçıpan Asma Tavan

2022-02-13Detaysan Yapı
alcipan-asma-tavan.jpg

Alçıpan Asma Tavan

Alçıpan Asma Tavan ile Mekanlarınız Farklı Bir Görünüme Kavuşuyor

Eskiden beri kullanılan asman tavan örnekleri, günümüzde teknolojinin de gelişmesi ile uygulaması kolay ve neredeyse sınırsız model tasarımlarıyla karşımıza çıkıyor. Alçıpan asma tavan uygulamaları ile birlikte led aydınlatma sistemlerinin kullanılması, asman tavanların istenilen renk ve desende yapılabilmesi, tüm mekanlarda kullanılabilir olmasını sağlıyor.

Günümüzde kullanılan modern alçıpan asma tavan uygulamaları, alçıpanın tavan bölümlerine profiller ile monte edilmesi yapılır. Ayrıca asma tavanlar şık görünümü yanında, kullanışlı yapılardır. Öyle ki her türlü tesisatın üstünden geçirilebilmesine imkan tanıması, yangın gibi risklere karşı yalıtım sağlaması ve ses yalıtımı gibi özellikleri oldukça kullanışlı yapı malzemeleri olmalarını sağlıyor.

Alçıpan Asma Tavan Uygulaması Yapılabilecek Mekanlar

Alçıpan asma tavanların kullanım alanları oldukça geniştir. Yeni yapılan lüks evlerin vazgeçilmez yapıları arasında bulunan asma tavanlar, ayrıca birçok iş yerinde de tercih ediliyor. Bunun yanında çeşitli uygulamalarını AVM’ler, oteller, kültür merkezleri ve hastanelerde de görebilirsiniz.

Alçıpan Asma Tavanların Faydaları

Betonarme yapılarda en çok kullanılan asma tavan türü olan Alçıpan, hafif olması ve kolay montajı ile yaşam alanlarınıza hızlı bir şekilde uygulanabilir. Aynı zamanda yaşam alanlarınıza bambaşka bir görünüm katacak olan bu dekoratif ürünler hava alabilen ve ısı yalıtımı yapabilen özelliği ile de sağlıklı bir kullanım sunar.

Yaşam Alanınızın Görünümünü Alçıpan Asma Tavan ile Tamamen Değiştirin

Alçıpan asma tavan sistemleri, Yeni yapılarda kullanılabildiği gibi eski yapılarınızın görünümü tamamen değiştirir. Asma tavan uygulamasını evlerinize ve işyerlerinize uyguladıktan sonra bulunan alanın görünümü tamamen değişmiş olur. Ayrıca üzerine uygulanan led aydınlatma sistemleri ile de sizi rahatsız etmeyen bir aydınlatmaya kavuşursunuz. Dilerseniz asma tavan sistemlerine uygulatabileceğiniz farklı renklerden oluşan led sistemler ile tavanlarınız bambaşka bir görünüme kavuşur.

Dekoratif asma tavan modellerimiz konusunda ustalarımız size yardımcı olabileceği gibi siz de hayalinizdeki çizgiler ile alçıpan asma tavan uygulamalarını yaptırabilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlara sunulan bu sistemler için sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden bize ulaşıp, ücretsiz keşif talep edebilirsiniz. Ücretsiz keşif sonrası, işinde uzman ustalarımız sizin için en uygun alçıpan asma tavan modelleri konusunda detaylı bilgiyi vereceklerdir.

BİZE ULAŞINmehmetdetay57@gmail.com

Çalışma Saatleri
Pzt - Cmtesi 8.00 - 18.00
Pazar KAPALI
Konum
Zeytinburnu / İSTANBUL
Telsiz mahallesi 85 sokak no:97
Telefon
0532 257 24 82
Bize 7/24 ulaşabilirsiniz.
Email
info@detaysanyapi.com
mehmetdetay57@gmail.com

Detaysanyapı, 2023 © Tüm Hakları Saklıdır

Monovers.com tarafından yapılmıştır.

/* */