Telefon:+90 532 257-2482
Email:mehmetdetay57@gmail.com
Takip edin:

İtinalı Ev ve İş Yeri Tadilatı Hizmetleri

2022-10-05Detaysan Yapı
itinali-ve-ev-is-yeri-tadilati-hizmeti.jpg

İtinalı Ev ve İş Yeri Tadilatı Hizmetleri

İtinalı Ev ve İş Yeri Tadilatı Hizmetleri

Ev ve iş yerlerinde kullanılan mobilyalar, tesisatlar sık kullanımlarından dolayı zaman zaman arızalanabilirler. Veya bu tür mobilya ve tesisatların düzenli olarak bakım yapılması gerekebilir. Ayrıca ev ve iş yerlerimizde bir arızanın ne zaman çıkacağı hiç belli olmaz. Her hangi bir tadilat gerektiren durumlarda ise genelde hazırlık yakalanarızı. Bu yüzden elimizin altında böyle durumlar için profesyonel ev ve işyeri tadilatı hizmeti veren bir  firmanın iletişim bilgileri mutlaka bulunmalıdır. Bu işler için işinde uzman bir firma ile çalışmak ise sorunsuz ve zamanında bir hizmet anlamına gelir.

Ev ve iş yerlerimizde en çok tadilat gerektiren bölümler, kapı ve pencereler ve tesisat sistemleridir. Çünkü bu bölümler sıklıkla kullanılmaktadır. Bu yüzden bu bölümlerdeki aksesuarlar çabuk eskime yapar ve tadilat gerektirir. Tadilat gerektiren alalar ile ilgili işinin ehli bir usta bulmak ise oldukça zahmetli bir iştir. Aynı zamanda tadilat işleri için usta bulmanın yanında, ustanın zamanında gelmesi diğer önemli bir konudur.

Öte yandan yeni satın alınan veya kiralanan bir konut veya iş yeri için de bir takım tadilatlar gerekir. Bu çeşitli tamir işleri için ayrı ayrı ustalar çağırmak çok daha masraflı bir hal alır. Bunun yerine tadilat işleri için komple hizmet veren bir firmadan hizmet almak, hem daha ekonomik hem de daha sağlam bir hizmet almak anlamına gelir.

Detaysan Yapı Ev Ve İşyeri Tadilatı Hizmetleri

Tadilat işlerinde ise en önemli konular, yapılacak işin uygun fiyatlı, belirlenen zamanda teslim edilmesi ve tadilatın sorunsuzca tamamlanmasıdır. Detaysan yapı olarak, yapı malzemeleri ve her türlü inşaat ve dekorasyon hizmetlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştirdiğimiz gibi tüm ev ve işyeri tadilatı işlerinde de uzman kadromuz ile yanınızdayız.

Herhangi bir tadilat gerektiren arızanızda, bize sitemizde bulunan iletişim bilgilerimizden ulaştığınızda, işinde uzmanlaşmış olan ekibimiz, zaman kaybetmeden, size gelerek, ilk olarak ücretsiz keşifte bulunarak, işin maliyetini çıkarıp size teklifi sunar. Fiyat konusunda mutabık kalındığı taktirde derhaş işe koyularak, tüm tadilat işleriniz anahtar teslim bir şekilde hızlıca tamamlanır.

 

BİZE ULAŞINmehmetdetay57@gmail.com

Çalışma Saatleri
Pzt - Cmtesi 8.00 - 18.00
Pazar KAPALI
Konum
Zeytinburnu / İSTANBUL
Telsiz mahallesi 85 sokak no:97
Telefon
0532 257 24 82
Bize 7/24 ulaşabilirsiniz.
Email
info@detaysanyapi.com
mehmetdetay57@gmail.com

Detaysanyapı, 2023 © Tüm Hakları Saklıdır

Monovers.com tarafından yapılmıştır.

/* */